HAKKIMIZDA

İyibize, giderek artan sağlıksız beslenme ve düzensiz yaşamın sonuçlarıyla baş edebilmenize yardımcı olmak için kuruldu.

2019 yılı sonunda dünyanın tanıştığı pandemiyle birlikte sağlıklı yaşamın vazgeçilmez gerekliliği hepimiz tarafından bir kez daha anlaşıldı. Sağlıklı beslenme konusunda danışmanlık yaptığımız Fitvizite.com markamız ile kısa sürede geniş kitlelere ulaştık. Düzenli beslenmek kadar, vücudumuza giren vitamin ve minerallerde son derece önem kazandı. Esra Oksay tarafından bu farkındalığın yaygınlaşması ve sağlıklı beslenen ve doğru gıda takviyeleri alan birey sayısının artması amacıyla birçok faaliyet gerçekleştiriliyor.

2021’de beslenme danışmanlığı ile geldiğimiz süreçte insanlara daha kaliteli ve verimli hizmet verebilmek için İyibize.com markamızla e-ticaret sitemizi hayata geçirdik. Vitamin ve Mineral gibi vücudunuza ve sağlınıza yararlı gıda takviyeleriyle size değer katıyoruz. Tamamen bilimsel alt yapısı olan ürünlerle sizi sağlığınıza kavuşturuyoruz. Bedensel ve zihinsel bir rahatlamanın en önemli koşulunun güçlü bir bilinçten geçtiğine inanarak çalışıyoruz. Sağlıklı beslenme ve gıda takviyelerimizle sizi destekliyoruz.

İyibize.com’da satışı yaptığımız sağlıklı takviye ürünler ile toplumda sağlığın geniş kitleye ulaşmasını hedeflemekteyiz.

 
 
 
 
 

 

WhatsApp Sipariş Hattı
Add to cart