Hikayemiz

Diyet, stres, vitamin eksikliği gibi kelimeleri hayatımızdan çıkarmanın zamanı geldi. 21. yy’ın kelimesi olarak kabul gören sürdürülebilirliğin bireysel hayatlarımıza yansıması, “sağlıklı alışkanlıklar edinmek” şeklinde oldu. Günü kurtaran kısa süreli diyetler, düzensiz ve yetersiz ya da yanlış kullanılan vitamin destekleri artık tatmin etmiyor. Pandemiyle birlikte anladık ki; kendimize yapabileceğimiz en büyük iyilik: Bağışıklık sistemimizi güçlendiren, ömür boyu uygulayabileceğimiz bir sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmek. İyibize ürünleri ile günlük stresin veya diyetin ağır yükü altında açlıkla mücadele etmeden, stres hormonu ile aranıza mesafe koyarak sağlıklı yaşama adım atabilirsiniz.

Düzensiz ve sağlıksız yaşamın sonuçları ağır gelmeye başladığında, ümitsizliğe kapılmayın. İyibize,  sağlıklı beslenme alışkanlığı edinme yolculuğunuzda daha iyi bir yaşamın motivasyonunu sağlamak için kuruldu.

  • İyibize ürünleri, yaptığınız egzersizlere ve aldığınız gıdalara ek olarak kullanılır. İyibize ürünleriyle, beslenmenizi kontrol altında tutabilir ve ihtiyaç duyduğu desteği vücudunuza sağlayabilirsiniz.
  • İyibize; ezbere dayalı, herkese açık yayınlanan beslenme reçetelerinden uzak durmak isteyenlerin ihtiyaçlarına nokta atışı, bilimsel çözümler sunar.
  • İyibize ürünleri ile aç kalmadan zayıflarsınız. Zayıflamak için çabalamaz, sağlıklı beslenme alışkanlığı edindiğiniz için zayıflarsınız. Üstelik kazandığınız sağlıklı beslenme alışkanlığı sayesinde sürdürülebilir, kaliteli bir yaşama kavuşursunuz. Her zaman formda kalırsınız.

 

İhtiyacınız Olan Tüm Vitaminler ve Mineraller İçin İYİBİZE

Düzenli beslenmek kadar ne yediğini bilmek isteyen, doğal olanı taktir eden insanlar için kurulan İyibize’ de ihtiyacınız olan A, B, C, D, E, K vitamini, omega 3, balık yağı, hyalüronik asit, beta glukan, antioksidan, çinko, demir, kalsiyum, selenium, magnezyum ve kompleks minerallerini bulabilirsiniz.

Sağlıklı bir insan olmak, bütüncül bir anlayıştır. Dolayısıyla beden ve cilt sağlığınız da, ayrılmaz bir bütündür. İyibize; sunduğu vitamin ve minerallerle bağışıklığınızı desteklerken cilt bakımı ürünleri, nemlendiriciler, tonik, kolajen, medikal ürünleri, anne-bebek bakımı ürünleri, güneş koruyucuları ve pastilleriyle hem cilt sağlığınızı inşa eder ve korur hem de size kendinizi iyi hissettirir.

Siz de hayatınıza sağlıklı bir yön vermek istiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sitemizdeki ürünleri inceleyerek başlayabilirsiniz. Hızlı iletişim hattından sorularınızı sorabilir, mail ile sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerimizi kullanırken uzman rehberlerin desteğine ihtiyaç duyanlar, talep etmeleri halinde kişiye özel çözümler sunan sağlıklı beslenme ve iyi yaşam programımızdan faydalanabilir. Program süresince haftalık beslenme çizelgeleri ve takip sistemi oluşturulur. Şeffaf, açık ve dürüst bir iletişimle akılda soru işaretleri bırakılmaz. Beslenmenin yanı sıra, iyi yaşam ve egzersize dair yönlendirmeler yapılır. Ölçülebilir ve bilimsel yöntemler uygulanır. Bu programın amacı: Sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmek, iyi hissetmek ve nihayetinde iyi yaşamaktır.

Add to cart